Каталог  обладнання
 
"Гаряч╕" товари
 
3% скидки на весь TFA: метеостанции, термометры, гигрометры, барометры и т.д. Гарантия 1-3г.

Термогигрометр цифровой TFA "Style", 104x104x13 мм, чёрный 30502101

Термогигрометр цифровой TFA "Style", 104x104x13 мм, чёрный 30502101  
Принаймн╕ дв╕ третини життя людини проводяться в прим╕щенн╕. Чи в╕дчува╓мо ми себе добре ╕ комфортно удома, багато в чому залежить в╕д якост╕ пов╕тря в прим╕щенн╕. У занадто вологих прим╕щеннях росте пл╕снява, але надм╕рно сухе пов╕тря може завдати шкоди нашому здоров'ю, а також постраждають домашн╕ тварини, рослини, дерев'яна пола ╕ антикварн╕ мебл╕. Цей декоративний термог╕грометр ╓ ╕деальним вим╕рювальним приладом для мон╕торингу кл╕мату в прим╕щенн╕. Ви можете легко стежити за температурою ╕ волог╕стю ╕ регулювати ╖х за допомогою ц╕льового опалювання ╕ вентиляц╕╖, коли значення знаходяться за межами зони комфортного р╕вня. Це створю╓ при╓мне ╕ здорове м╕сце ╕снування ╕ нав╕ть економить витрати на опалювання. Якщо з'явля╓ться значок смайлика, значення ╓ ╕деальними. Ви можете проглянути температуру або волог╕сть у великому формат╕ ╕ отримати збережен╕ максимальн╕ ╕ м╕н╕мальн╕ значення одним натисненням кнопки.
1490.00 грн.
Принаймн╕ дв╕ третини життя людини проводяться в прим╕щенн╕. Чи в╕дчува╓мо ми себе добре ╕ комфортно удома, багато в чому залежить в╕д якост╕ пов╕тря в прим╕щенн╕. У занадто вологих прим╕щеннях росте пл╕снява, але надм╕рно сухе пов╕тря може завдати шкоди нашому здоров'ю, а також постраждають домашн╕ тварини, рослини, дерев'яна пола ╕ антикварн╕ мебл╕.
Цей декоративний термог╕грометр ╓ ╕деальним вим╕рювальним приладом для мон╕торингу кл╕мату в прим╕щенн╕. Ви можете легко стежити за температурою ╕ волог╕стю ╕ регулювати ╖х за допомогою ц╕льового опалювання ╕ вентиляц╕╖, коли значення знаходяться за межами зони комфортного р╕вня. Це створю╓ при╓мне ╕ здорове м╕сце ╕снування ╕ нав╕ть економить витрати на опалювання. Якщо з'явля╓ться значок смайлика, значення ╓ ╕деальними. Ви можете проглянути температуру або волог╕сть у великому формат╕ ╕ отримати збережен╕ максимальн╕ ╕ м╕н╕мальн╕ значення одним натисненням кнопки.
Термог╕грометр "STYLE" ма╓ також годинник. Глянсова поверхня в декоративному дизайн╕ робить цей корисний пристр╕й ще ╕ красивим аксесуаром для будинку.

ФУНКЦ╤╥

Для здорового кл╕мату в прим╕щенн╕
╤ндикац╕я температури ╕ вологост╕ пов╕тря в прим╕щенн╕
В╕дображення у великому масштаб╕ значення температури або вологост╕
Великий дисплей
Установка наст╕льна / наст╕нна
Макс.-м╕н. значення
╤ндикатор р╕вня комфорту у вигляд╕ смайлика
Час
Глянсова поверхня
Заре╓стрований дизайн TFA
 
Акц╕╖ з товар╕в
Гаджеты TFA для смартфонов по акционным ценам -3%
Гаджеты TFA для смартфонов теперь с 3% скидкой. Хиты продаж TFA для смартфонов: Метеостанция для смартфонов, Термогигрометр для смартфонов, Термометр для смартфонов, Анемометр для смартфонов »
В подарок к метеостанциям TFA - термометр TFA
Термометр TFA вы получаете к большинству метеостанций TFA. Подарок, а также скидки уточняйте у менеджера магазина мететехники и микроскопов Mikroskopi.com.ua. Гарантия на продукцию TFA 1-3г. »
В продажу поступили микроскопы Sigeta: MB-01, MB-06, MB-108, MB-10, MB-20, MB-12 LCD, MS-08, MS-103, MS-133, MSZ-220, CAM-01B, CAM-02B
Наконец-то прибыла партия микроскопов Sigeta: биологические MB-01, MB-06, MB-108, MB-10, MB-20, MB-12 LCD; стерео-технические MS-08, MS-103, MS-133, MSZ-220; USB-микроскопы CAM-01B, CAM-02B. »
 
Вибира╓мо м╕кроскоп