Каталог  обладнання
 
"Гаряч╕" товари
 
3% скидки на весь TFA: метеостанции, термометры, гигрометры, барометры и т.д. Гарантия 1-3г.

Часы

Выбрано: 5 товаров
Бренды: TFA (5)
Часы настенные цифровые TFA с термогигрометром и датчиком температуры, 360x28x235 мм 60452301
ФУНКЦ╤╥ Високоточний рад╕окерований годинник Температура зовн╕шнього пов╕тря через рад╕одатчик (макс. 100 м) Можлив╕сть розширення до 3 датчик╕в температури (продаються окремо) для контролю температури у в╕ддалених прим╕щеннях, наприклад, дитяча к╕мната, винний льох тощо Температура та волог╕сть у прим╕щенн╕ Будильник ╕з функц╕╓ю повтору Повна дата з днем тижня (8 мов) Опц╕онально час або температура зовн╕шнього пов╕тря у великому формат╕ Часовий пояс ╕з можлив╕стю ручного налаштування Винятково ч╕ткий XL дисплей ╤деально п╕дходить для дому, оф╕су, залу оч╕кування, вестибюлю, а також як подарунок Наст╕нний монтаж або наст╕льна п╕дставка Заре╓стрований дизайн TFA Годинник ╓ частиною основного обладнання зал╕в оч╕кування, приймальних, оф╕с╕в та громадських буд╕вель.
7698.00 грн.
Часы настенные TFA "OUTDOOR", металл, белый, 387x52x387 мм 60306702
ФУНКЦ╤╥ Наст╕нний кварцовий годинник великого формату Для внутр╕шнього та зовн╕шнього використання Ретро-дизайн Металева рамка б╕лого кольору Скляна кришка Корпус ╕з захистом в╕д бризок Корпус ╕з захистом в╕д бризок та м╕цна металева рамка роблять наст╕нний годинник OUTDOOR ╕деальним для використання на вулиц╕. Скр╕зь, де ви хочете стежити за часом, наприклад, у басейнах, оздоровчих та спортивних центрах, школах та ресторанах, в╕н працю╓ добре. Завдяки ретро-дизайну великий наст╕нний годинник приверта╓ увагу. Ви можете легко прочитати час, нав╕ть на в╕дстан╕. ЗНАК ЯКОСТ╤ TFA Продукц╕я в╕д TFA перекону╓ у функц╕ональност╕ та дизайн╕. QUALITY-PRODUCT by TFA Dostmann GmbH & Co.KG Germany
3555.00 грн.
Часы настенные TFA "OUTDOOR", металл, латунь, 387x52x387 мм 60306653
ФУНКЦ╤╥ Наст╕нний кварцовий годинник великого формату Для внутр╕шнього та зовн╕шнього використання Ретро-дизайн Металева рамка кольору латун╕ Скляна кришка Корпус ╕з захистом в╕д бризок Корпус ╕з захистом в╕д бризок та м╕цна металева рамка роблять наст╕нний годинник OUTDOOR ╕деальним для використання на вулиц╕. Скр╕зь, де ви хочете стежити за часом, наприклад, у басейнах, оздоровчих та спортивних центрах, школах та ресторанах, в╕н працю╓ добре. Завдяки ретро-дизайну великий наст╕нний годинник приверта╓ увагу.
3555.00 грн.
Часы настенные TFA Vintage, дизайн Coffee, d=337x41 мм 60304512
ФУНКЦ╤╥ Наст╕нний годинник у в╕нтажному стил╕ МДФ, дерев’яне волокно Ностальг╕чний ретро мотив Coffee Велик╕ цифри, що легко читаються ╤деально п╕дходить на кухню або в╕тальню, для подарунка Додайте ностальг╕чне ретро до вашого будинку. Цей наст╕нний годинник в╕д TFA з грайливим в╕нтажним мотивом не т╕льки ╕деально впишеться на кухню або у в╕тальню, але ╕ стане чудовим подарунком для с╕м'╖, друз╕в ╕ знайомих. ЗНАК ЯКОСТ╤ TFA Продукц╕я в╕д TFA перекону╓ у функц╕ональност╕ та дизайн╕. QUALITY-PRODUCT by TFA Dostmann GmbH & Co.KG Germany
1073.00 грн.
Часы настенные TFA "Maritim", нерж. сталь, d=140x56 мм 60301454
ФУНКЦ╤╥ Вироблено у Н╕меччин╕ Наст╕нний годинник у класичному морському дизайн╕ Корпус виготовлений ╕з нержав╕ючо╖ стал╕ Кварцовий механ╕зм В╕дпов╕да╓ сер╕╖ корабельних прилад╕в "MARITIM" Батарейка у комплект╕ Корабель, прив╕т! Наст╕нний годинник MARITIM виготовлений ╕з нержав╕ючо╖ стал╕ та ма╓ класичний морський дизайн, що по╓дну╓ться з ╕ншими погодними приладами т╕╓╖ ж сер╕╖. Годинник повн╕стю виготовлений у Н╕меччин╕. Основним елементом TFA ╓ власне виробництво механ╕чних погодних ╕нструмент╕в.
2790.00 грн.
Акц╕╖ з товар╕в
Гаджеты TFA для смартфонов по акционным ценам -3%
Гаджеты TFA для смартфонов теперь с 3% скидкой. Хиты продаж TFA для смартфонов: Метеостанция для смартфонов, Термогигрометр для смартфонов, Термометр для смартфонов, Анемометр для смартфонов »
В подарок к метеостанциям TFA - термометр TFA
Термометр TFA вы получаете к большинству метеостанций TFA. Подарок, а также скидки уточняйте у менеджера магазина мететехники и микроскопов Mikroskopi.com.ua. Гарантия на продукцию TFA 1-3г. »
В продажу поступили микроскопы Sigeta: MB-01, MB-06, MB-108, MB-10, MB-20, MB-12 LCD, MS-08, MS-103, MS-133, MSZ-220, CAM-01B, CAM-02B
Наконец-то прибыла партия микроскопов Sigeta: биологические MB-01, MB-06, MB-108, MB-10, MB-20, MB-12 LCD; стерео-технические MS-08, MS-103, MS-133, MSZ-220; USB-микроскопы CAM-01B, CAM-02B. »
 
Вибира╓мо м╕кроскоп